Dumpling delivery (DnLi) - це саме той смак родом із дитинства, коли приходиш додому, а там запах маминих смаколиків. Відчули цей запах вареників чи сирників? А цей неперевершений смак пельменів із сметаною та зеленню? Хочеш спробувати?

Прочитай спочатку декілька фактів про нас.

DnLi

це довіра

Наша команда професіоналів здавна творить кулінарні шедеври і завоювала любов та довіру майже всіх мережевих магазинів міста Черкаси.

Ви можете знайти нашу продукцію в магазинах Черкас під ТМ "Дніпровські".
DnLi

це мистецтво

У широкому сенсі це слово означає досконале вміння в якійсь справі. Результат, який приносить мистецтво - досягнення задоволення.

Досконала технологія виробництва створювалась далеко не один рік, сповнена бажанням до вивчення ідеальних рецептур та широтою досвіду нашого технолога, і все це приправлене великою любов'ю до своїх людей, дало нам можливість створити дійсно ідеальний продукт. Так, у 1995 році, вперше з'явилися наші класичні домашні пельмені.
DnLi

це сім'я

Ми любимо кожного нашого клієнта, тому робимо дуже якісні смаколики за найкращими домашнішніми рецептурами. Кожен, хто спробує наші пельмені із натурального м`яса, залишається із нами назавжди. А вареники із вишнею - це любов, довжиною в життя. Один раз спробуєш - більше не сприймаєш інших!
DnLi

це висока якість

У складі наших продуктів тільки натуральні і свіжі компоненти: високоякісна яловичина, свинина, курятина та індичка, свіжі яйця, а також справжні вершки для равіолі та вареників. Всі інгредієнти, які ми використовуємо, вирощені на власній фермі та завжди ретельно перевіряються перед використанням. Готовий продукт піддається миттєвому замороженню в спеціалізованих камерах швидкої заморозки при температурі до мінус 40°С. Така технологія дозволяє зберегти всі харчові властивості та бездоганну якість продукта.
DnLi

це домашній смак за 15-30 хвилин

Руйнуємо міф - домашня їжа потребує багато часу на приготування. Усі смаколики DnLi можна приготувати за максимум 15-30 хвилин, а смак не відрізнити від домашнього - того що був у дитинстві.
DnLi - це швидко, просто, смачно.
DnLi

це постійне удосконалення

Ми виробляємо здорову, корисну, смачну їжу за затвердженими державними стандартами, проте це не заважає нам створювати нові шедеври домашньої кулінарії. Ми постійно вигадуємо новинки для вас та вашої родини.
Чекайте нові рецепти, все тих же чудових домашніх смаколиків!
Економте ваш час та насолоджуйтесь домашнім смаком наших кулінарних шедеврів! Далі буде...
Made on
Tilda